Dagoo Mezion

4 položek celkem
Šití modelu DAGOO MEZION
Šití modelu DAGOO MEZION
Odesíláme do měsíce od přijetí platby/šátku/látky
1 960 Kč
6251/VYB
Model Dagoo -  Maskáč
Model Dagoo - Maskáč
do týdne v eshopu
2 080 Kč
5588/MIN
Model Dagoo -  Šedé puntíky s mint
2 230 Kč

Puntíčky oproti fotce cca o 2-3mm větší.

6263/MIN
Model Dagoo - Puntíky na černé
Model Dagoo - Puntíky na černé
do měsíce od přijetí platby
2 080 Kč
5582/MEZ

 

Dagoo Mezion, praktický jednoduchý model a příjemné nastavování za dostupnou cenu.

Mezion1

Model doporučujeme cca od 6/8 měsíců po 2 (u drobných dětí 2,5 roku)

Model ušijeme jak z Vašeho šátku, tak i z našeho materiálu . Černá látka je v ceně, další můžete zakoupit http://www.maggion.cz/latky-satky/

Dagoo Mezion má stahování šířky (mezi nožičkami), šířku lze stáhnout šňůrkou. U nožiček se nachází polstrování, aby se látka nezadřela do podkolení jamky.

Nastavování výšky Dagoo Mezion je pomocí posuvných pásků, které si jednoduše uzpůsobíte podle toho jak dlouhou potřebujete zádovou opěrku. 

Pro menší děti oceníte praktickou kapucku. Je jednoduchá, velikostně nastavitelná, takže dítku hlavička i při spánku neklimbá. Kapuce se upíná na ramenní popruhy. Sbalíte ji do malé ruličky za krk dítka.

Ramenní popruhy mají obousměrné spony. Jejich nepřekonatelná výhoda je v tom, že se umí přizpůsobit tomu kde je chceme. Nemůže se tak stát, že by Vás tlačila v podpaží, protože si ji prostě posunete jinam :) . Díky dlouhým pásům je zapínání křížem u modelů Dagoo i Noiga jednoduché a zvládnete to i sami.
Popruhy můžete samozřejmě upnout i jako klasický batoh - spojovací pásek aby Vám neklouzaly z ramen je součástí.

Bederní pás je měkce polstrovaný a upíná se na přezku s pojistkou. 

Se zvolením správné velikosti Dagoo Vám rádi poradíme, model Dagoo Mezion doporučujeme cca od 6/8 měsíců po 2 (u drobných dětí 2,5 roku)  , ale v případě, že má dítko už třeba 15 měsíců, zvolila bych model Dagoo Maxion- vydrží déle :)

Pro všechny dotazy, rady a zajímavosti jsme pro Vás na emailu obchod.maggion@gmail.com nebo na facebooku www.facebook.com/maggion.cz napište zprávu. 

4