Dagoo Minion

11 položek celkem
Model Dagoo -  Duhové bubliny
2 080 Kč
47492713 2205414366381470 8385651146944937984 n
do týdne v eshopu
2 080 Kč
Model Dagoo -  Maskáč
do týdne v eshopu
2 080 Kč
Model Dagoo -  Tmavé bubliny
2 080 Kč
Model Dagoo - Puntíky na černé
do měsíce od přijetí platby
2 080 Kč
Šití modelu DAGOO MINION
Odesíláme do měsíce od přijetí platby/šátku/látky
1 960 Kč

 

Dagoo Minion , jednoduchý model na ovládání a příjemné nošení za dostupnou cenu.

3

Model doporučujeme cca od 2 měsíců po rok a půl 

Model ušijeme jak z Vašeho šátku, tak i z našeho materiálu . Černá látka je v ceně, další můžete zakoupit http://www.maggion.cz/latky-satky/

Dagoo Minion má stahování šířky (mezi nožičkami), šířku lze stáhnout šňůrkou. U nožiček se nachází polstrování, aby se látka nezadřela do podkolení jamky.

Nastavování výšky Dagoo Minion je pomocí posuvných pásků, které si jednoduše uzpůsobíte podle toho jak dlouhou potřebujete zádovou opěrku. 

Pro menší děti oceníte praktickou kapucku. Je jednoduchá, velikostně nastavitelná, takže dítku hlavička i při spánku neklimbá. Kapuce se upíná na ramenní popruhy. Sbalíte ji do malé ruličky za krk dítka.

Ramenní popruhy mají obousměrné spony. Jejich nepřekonatelná výhoda je v tom, že se umí přizpůsobit tomu kde je chceme. Nemůže se tak stát, že by Vás tlačila v podpaží, protože si ji prostě posunete jinam :) . Díky dlouhým pásům je zapínání křížem u modelů Dagoo i Noiga jednoduché a zvládnete to i sami.
Popruhy můžete samozřejmě upnout i jako klasický batoh - spojovací pásek aby Vám neklouzaly z ramen je součástí.

Bederní pás je měkce polstrovaný a upíná se na přezku s pojistkou. 

Se zvolením správné velikosti Dagoo Vám rádi poradíme, model Dagoo Minion doporučuji od cca 2 do 15m , ale v případě, že má dítko už třeba 6-8měsíců, zvolila bych model Dagoo Mezion - vydrží déle :)

Pro všechny dotazy, rady a zajímavosti jsme pro Vás na emailu obchod.maggion@gmail.com nebo na facebooku www.facebook.com/maggion.cz napište zprávu. 

Minion1