Dagoo Startion

Dagoo Startion , ideální model již od porodniceJe to nejnovější model v naší nabídce. Vymyslela ho pro nás a pro Vás úžasná nosící a laktační poradkyně Angelika Nazadová . 

Model doporučujeme od narození, vydrží Vám cca do roku.

Model ušijeme jak z Vašeho šátku, tak i z našeho materiálu . Černá látka je v ceně, další můžete zakoupit http://www.maggion.cz/latky-satky/

Dagoo Startion má stahování šířky (mezi nožičkami) speciálním způsobem, díky kterému lze šířku stáhnout i pro nejmenší. Zároveň látka která po tomto stáhnutí zbude se doladí stahovaním na šňůrku. Toto stahování není klasicky rovné, ale je tvarované - díky tomu šňůrka nebrání dobrému podsazení a plní svůj účel :)

Nastavování výšky Dagoo Start je pomocí posouvacích pásků, které si jednoduše uzpůsobíte podle toho jak dlouhou potřebujete zádovou opěrku. 

Pro nejmenší jistě oceníte nastavení šířky za krkem a polstrování pod kolínky proti otlačkům. 

Jako největší bonus Dagoo Start považujeme kapuci , kterou využijete dvěmi způsoby. Buď klasickým nasazením na hlavičku a uchycením o popruhy . Nebo ji stočíte do ruličky a připnete za háčky níže na popruzích - tím se Vám vytvoří skvělý límec pro nejmenší - jako v šátku :)

Ramenní popruhy mají obousměrné spony. Jejich nepřekonatelná výhoda je v tom, že se umí přizpůsobit tomu kde je chceme. Nemůže se tak stát, že by Vás tlačila v podpaží, protože si ji prostě posunete jinam :) . Díky dlouhým pásům je zapínání křížem u modelů Dagoo i Noiga jednoduché a zvládnete to i sami.
Popruhy můžete samozřejmě upnout i jako klasický batoh - spojovací pásek aby Vám neklouzaly z ramen je součástí.

Bederní pás je měkce polstrovaný a upíná se na přezku s pojistkou. 

Model Daggo Startion doporučujeme od narození , je ideálním modelem přímo od porodu i pro nedonošené děti. Pokud máte mimčo větší, třeba 2 měsíce, doporučuji již model Dagoo Minion - vydrží déle :)

Pro všechny dotazy, rady a zajímavosti jsme pro Vás na emailu obchod.maggion@gmail.com nebo na facebooku www.facebook.com/maggion.cz napište zprávu. 

Údržba: Doporučujeme praní ručně, do 30°. Nepoužívat prostředky s rozjasňovači :) . U nosítek z vlastního materiálu je třeba dbát pokyny dané výrobcem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení