Mám 15 - 36(42) měsíců (vel.86-98)


V 15- 36(42) měsících velikosti cca 86 až cca 98 můžete volit mezi modelem Dagoo Maxion, Rostoucí Noiga , Onbuhimo a od velikosti 92 i Noigou Toddler

Dagoo Maxion můžete využit již od cca 15 měsíců kdy začínáme používat velikost 86. Vydrží Vám cca do velikosti 98, věkově 36-42m. Díky nastavování a menší velikosti nosítka, popruhů i kapucky nebude nic zbytečně velké. 

Rostoucí Noiga je ideální volbou pokud hledáte něco co odložíte pro další dítko. Noiga má systém nastavování kterým zmenšíte nosítko a postupně si ho budete povolovat na větší a větší dítko. Vydrží Vám cca do velikosti 98, věkově 36-42m. 

Onbuhimo můžete začít používat při velikosti větší 80, začínající 86 . Cca od 12 měsíců . Vydrží Vám do velikosti 98/104 (někdy i 110) . Věkově cca do 4 let (u drobných dětí do 5let)

Noiga Toddler je model pro velké děti. Je to pokračování modelu Rostoucí Noiga. Je rostoucí, nastavitelné na výšku i šířku zádové opěrky. Využijete ho cca od velikosti 92 (2let) do velikosti cca 122/128

NTRNONDM

 • Jaký je mezi nimi rozdíl ? 
  Rozdíl mezi nosítky je ve střihu, velikosti i nastavování. Rozdílné jsou kapuce i bederních pásech. Jsou to prostě jiná nosítka .

  Onbuhimo  - Onbuhimo je nosítko, které vždy poznáte podle toho, že nemá bederní pás . Toto nosítko se používá jako batoh :) . Nosítko je určené na krátké trasy, oblíbené je svojí skladností . 
  Dagoo Maxion je plnohodnotné nosítko s bederním pásem, plochou nastavitelnou kapuckou, pohodlnými popruhy a mírným nastavováním. Je oblíbené pro svoji cenu, jednoduchost i pohodlí. Má výplň 3cm molitan v popruzích i v bederním pásu. 
  Rostoucí Noiga v této kategorii větších dětí má své místo. A to hlavně kdy v případech kdy plánujeme v budoucnu další dítko . Použijeme ho díky jedinečnému střihu zádové opěrky jak pro dítko starší, tak i v budoucnu pro další od narození. 
  Noiga Toddler je rostoucí batolecí nosítko , které má speciální střih na zadeček. Díky tomu je podsazení jednoduché i při větších dětech . Ze všech zmiňovaných nosítek vydrží nejdéle.

 

 • Chci mít nosítko, které mi vydrží co nejdéle (dítko vel.86) : Dagoo Maxion, Onbuhimo -  Dagoo Maxion a Onbuhimo mají o kousek větší šířku i výšku než rostoucí Noiga a na Noigu Toddler je ještě malé,
  Chci mít nosítko, které mi vydrží co nejdéle (dítko vel.92/98) : Noiga Toddler - vydrží mi opravdu hooodně dlouho
  Chci mít nosítko u kterého se moc nemusím zaobírat nastavením: Dagoo Maxion, Onbuhimo
  Chci mít nosítko které si odložím i na další dítě: Rostoucí Noiga - Noigu můžu použít už od narození
  Chci levné nosítko: Onbuhimo, popř. Dagoo Maxion - Onbuhimo je nejlevnější cesta, Dagoo maxion střední cesta
  Chci nosítko, které prodám s minimální ztrátou : Rostoucí Noiga, Noiga Toddler - poptávka po hodně rostoucích nosítkách je větší, než trh zaplněný jednovelikostními nosítky
  Chci skladné nosítko které budu používat na krátké výlety : Onbuhimo - nejlepší malý pomocník do batohu
  Potřebuji chodit na dlouhé tůry: Dagoo Maxion, Noiga Toddler - nosítka s bederním pásem (oproti Onbuhimu) a s nosnější výplní v bederáku (3cm) pro větší pohodlí (oproti rostoucí Noize - 2cm)

NTRNONDM1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení