Mám 15 - 36(42) měsíců (vel.86-98)


V 15- 36(42) měsících velikosti cca 86 až cca 98 můžete volit mezi modelem Dagoo Maxion, Rostoucí Noiga , Onbuhimo a od velikosti 92 i Noigou Toddler

Dagoo Maxion můžete využit již od cca 15 měsíců kdy začínáme používat velikost 86. Vydrží Vám cca do velikosti 98, věkově 36-42m. Díky nastavování a menší velikosti nosítka, popruhů i kapucky nebude nic zbytečně velké. 

Rostoucí Noiga je ideální volbou pokud hledáte něco co odložíte pro další dítko. Noiga má systém nastavování kterým zmenšíte nosítko a postupně si ho budete povolovat na větší a větší dítko. Vydrží Vám cca do velikosti 98, věkově 36-42m. 

Onbuhimo můžete začít používat při velikosti větší 80, začínající 86 . Cca od 12 měsíců . Vydrží Vám do velikosti 98/104 (někdy i 110) . Věkově cca do 4 let (u drobných dětí do 5let)

Noiga Toddler je model pro velké děti. Je to pokračování modelu Rostoucí Noiga. Je rostoucí, nastavitelné na výšku i šířku zádové opěrky. Využijete ho cca od velikosti 92 (2let) do velikosti cca 122/128

NTRNONDM

 • Jaký je mezi nimi rozdíl ? 
  Rozdíl mezi nosítky je ve střihu, velikosti i nastavování. Rozdílné jsou kapuce i bederních pásech. Jsou to prostě jiná nosítka .

  Onbuhimo  - Onbuhimo je nosítko, které vždy poznáte podle toho, že nemá bederní pás . Toto nosítko se používá jako batoh :) . Nosítko je určené na krátké trasy, oblíbené je svojí skladností . 
  Dagoo Maxion je plnohodnotné nosítko s bederním pásem, plochou nastavitelnou kapuckou, pohodlnými popruhy a mírným nastavováním. Je oblíbené pro svoji cenu, jednoduchost i pohodlí. Má výplň 3cm molitan v popruzích i v bederním pásu. 
  Rostoucí Noiga v této kategorii větších dětí má své místo. A to hlavně kdy v případech kdy plánujeme v budoucnu další dítko . Použijeme ho díky jedinečnému střihu zádové opěrky jak pro dítko starší, tak i v budoucnu pro další od narození. 
  Noiga Toddler je rostoucí batolecí nosítko , které má speciální střih na zadeček. Díky tomu je podsazení jednoduché i při větších dětech . Ze všech zmiňovaných nosítek vydrží nejdéle.

 

 • Chci mít nosítko, které mi vydrží co nejdéle (dítko vel.86) : Dagoo Maxion, Onbuhimo -  Dagoo Maxion a Onbuhimo mají o kousek větší šířku i výšku než rostoucí Noiga a na Noigu Toddler je ještě malé,
  Chci mít nosítko, které mi vydrží co nejdéle (dítko vel.92/98) : Noiga Toddler - vydrží mi opravdu hooodně dlouho
  Chci mít nosítko u kterého se moc nemusím zaobírat nastavením: Dagoo Maxion, Onbuhimo
  Chci mít nosítko které si odložím i na další dítě: Rostoucí Noiga - Noigu můžu použít už od narození
  Chci levné nosítko: Onbuhimo, popř. Dagoo Maxion - Onbuhimo je nejlevnější cesta, Dagoo maxion střední cesta
  Chci nosítko, které prodám s minimální ztrátou : Rostoucí Noiga, Noiga Toddler - poptávka po hodně rostoucích nosítkách je větší, než trh zaplněný jednovelikostními nosítky
  Chci skladné nosítko které budu používat na krátké výlety : Onbuhimo - nejlepší malý pomocník do batohu
  Potřebuji chodit na dlouhé tůry: Dagoo Maxion, Noiga Toddler - nosítka s bederním pásem (oproti Onbuhimu) a s nosnější výplní v bederáku (3cm) pro větší pohodlí (oproti rostoucí Noize - 2cm)

NTRNONDM1