Šití modelu DAGOO STARTION

Kód: 5396/VYB
1 960 Kč –50 % 980 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Vybírám látku/šátek z Vašeho materiálu
do měsíce | 5396/VYB
1 960 Kč
980 Kč
Dodávám si vlastní látku/šátek
do měsíce | 5396/DOD
1 960 Kč
980 Kč

Detailní popis produktu

Dagoo Startionje nejnovější model v naší nabídce. Vymyslela ho pro nás a pro Vás úžasná nosící a laktační poradkyně Angelika Nazadová
Model ušijeme jak z Vašeho šátku, tak i z našeho materiálu . 

Šátek a látku si můžete vybrat v našem eshopu , nebo si můžete dodat svoji látku či šátek


Dagoo Startion má stahování šířky (mezi nožičkami) speciálním způsobem, díky kterému lze šířku stáhnout i pro nejmenší. Zároveň látka která po tomto stáhnutí zbude se doladí stahovaním na šňůrku. Toto stahování není klasicky rovné, ale je tvarované - díky tomu šňůrka nebrání dobrému podsazení a plní svůj účel :)

Nastavování výšky Dagoo Start je pomocí posouvacích pásků, které si jednoduše uzpůsobíte podle toho jak dlouhou potřebujete zádovou opěrku. 

Pro nejmenší jistě oceníte nastavení šířky za krkem a polstrování pod kolínky proti otlačkům. 

Jako největší bonus Dagoo Start považujeme kapuci , kterou využijete dvěmi způsoby. Buď klasickým nasazením na hlavičku a uchycením o popruhy . Nebo ji stočíte do ruličky a připnete za háčky níže na popruzích - tím se Vám vytvoří skvělý límec pro nejmenší - jako v šátku :)

Ramenní popruhy mají obousměrné spony. Jejich nepřekonatelná výhoda je v tom, že se umí přizpůsobit tomu kde je chceme. Nemůže se tak stát, že by Vás tlačila v podpaží, protože si ji prostě posunete jinam :) . Díky dlouhým pásům je zapínání křížem u modelů Dagoo i Noiga jednoduché a zvládnete to i sami.
Popruhy můžete samozřejmě upnout i jako klasický batoh - spojovací pásek aby Vám neklouzaly z ramen je součástí.

Bederní pás je měkce polstrovaný a upíná se na přezku s pojistkou. 

Pro všechny dotazy, rady a zajímavosti jsme pro Vás na emailu obchod.maggion@gmail.com nebo na facebooku www.facebook.com/maggion.cz napište zprávu.