Šití modelu DAGOO MAXION

Kód: 6245/VYB
1 960 Kč –50 %
Šití modelu DAGOO MAXION
1 960 Kč –50 % 980 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Vybírám látku/šátek z Vašeho materiálu
do měsíce | 6245/VYB
1 960 Kč
980 Kč
Dodávám si vlastní látku/šátek
do měsíce | 6245/DOD
1 960 Kč
980 Kč

Detailní popis produktu

Dagoo Maxion , praktický jednoduchý model a příjemné nastavování za dostupnou cenu.

Šátek a látku si můžete vybrat v našem eshopu , nebo si můžete dodat svoji látku či šátek

Maxion

Model doporučujeme cca od 15/18m - do 36-42m . Vždy záleží na dítku. 

Model ušijeme jak z Vašeho šátku, tak i z našeho materiálu . Černá látka je v ceně, další můžete zakoupit http://www.maggion.cz/latky-satky/

Dagoo Maxion má stahování šířky (mezi nožičkami), šířku lze stáhnout šňůrkou. U nožiček se nachází polstrování, aby se látka nezadřela do podkolení jamky.

Nastavování výšky Dagoo Maxion je pomocí posuvných pásků, které si jednoduše uzpůsobíte podle toho jak dlouhou potřebujete zádovou opěrku. 

Pro menší děti oceníte praktickou kapucku. Je jednoduchá, velikostně nastavitelná, takže dítku hlavička i při spánku neklimbá. Kapuce se upíná na ramenní popruhy. Sbalíte ji do malé ruličky za krk dítka.

Ramenní popruhy mají obousměrné spony. Jejich nepřekonatelná výhoda je v tom, že se umí přizpůsobit tomu kde je chceme. Nemůže se tak stát, že by Vás tlačila v podpaží, protože si ji prostě posunete jinam :) . Díky dlouhým pásům je zapínání křížem u modelů Dagoo i Noiga jednoduché a zvládnete to i sami.
Popruhy můžete samozřejmě upnout i jako klasický batoh - spojovací pásek aby Vám neklouzaly z ramen je součástí.

Bederní pás je měkce polstrovaný a upíná se na přezku s pojistkou. 

Se zvolením správné velikosti Dagoo Vám rádi poradíme, model Dagoo Minion doporučujeme cca od 15/18m - do 36-42m . Vždy záleží na dítku


Pro všechny dotazy, rady a zajímavosti jsme pro Vás na emailu obchod.maggion@gmail.com nebo na facebooku www.facebook.com/maggion.cz napište zprávu.