Od narození

 

Nejlepším modelem pro využití od narození je u nás model Dagoo Startion .

Dagoo Startion můžete využit i pro nedonošence, ihned po porodu. Díky nastavování a menší velikosti nosítka, popruhů i kapucky nebude nic zbytečně velké.

Další model, který můžete využít od narození je rostoucí Noiga. Noiga má systém nastavování kterým zmenšíte nosítko , doporučujeme začínat min. při 4kg.

 Start-Noiga

 • Jaký je mezi nimi rozdíl ? 
  Rozdíl je ve střihu, velikosti i nastavování. Rozdílné jsou kapuce, ramenní popruhy i bederní pás. Je to prostě jiné nosítko.
  Dagoo Startion je mnohem přizpůsobivější pro miminka, Noiga má všude více látky. 
  Dagoo má kapuci plochou, Noiga ouškovou tvarovanou. 
  Popruhy Noigy polstrujeme 3cm molitanem, aby unesla i větší děti. Dagoo Startion 2cm molitanem, aby u miminek nebyl popruh tak vysoký. 
  Nastavování Noigy je na suchý zip v bederním pásu, 6 tkaničkami (4 na výšku, jedna na šířku a jedna za krkem) nastavujeme tvar zádové opěrky. Dagoo má stahovací pásek, kde šířku stáhneme jen na 12cm . Výšku nastavíme šňůrkami a také má šňůrku za krkem.
  Bederní pás u Noigy je celý polstrovaný. Dagoo Startion má polstrování pouze na stranách . 

 • Co bych si měla vybrat? 

  Jsem těhotná a chci nejlepší model od narození : Dagoo Startion  - Chci to nej a pak si koupím jiné.
  Jsem těhotná, plánuji používat šátek a nosítko bude jen pro manžela sem tam: Rostoucí Noiga - Chci něco co koupím jednou a když to manžel bude chtít vytáhnout tak to bude sedět vždy :) 
  Jsem těhotná a chci mít hlavně kočárek, nosítko jako doplněk: Rostoucí Noiga . Potřebuji hodně rostoucí nosítko, které vydrží dlouho když ho použiji sem tam tak nechci za chvíli řešit koupi nového.
  Mé mimčo má 4 týdny: Rostoucí Noiga - Dagoo Startion vydrží kratší dobu, Noiga mi vydrží déle.