Šátkové Mei tai

Untitled design (3) 

Model šátkového Mei tai šijeme výhradně ze šátků. Při označení "Mei tai" si každý představí nepohodlí a krátkou výdrž - tím je známé Klasické látkové Mei tai. Ale Šátkové Mei tai je mnohem lepší :) Tak si vysvětlíme čím je a co od něj očekávat : 

  • Tím, že je Mei tai šité ze šátku - přebírá z velké části jeho vlastnosti . Když tedy ušijeme model ze základního šátku, např. Šanami standard bude model méně nosný, vhodný cca do 7-8měsíců , kdy už šátek není tak nosný . Když Mei tai ušijeme z nosného šátku, bude nosný a vhodný i pro batole. Dá se tedy říct, jaký šátek, takové Mei tai :)
    • Základní model má 2metrové ramenní popruhy, popruhy pro uvázání kolem pasu. Šířka se stahuje jednoduše pomocí šňůrky a výška se nastavuje pomocí narolování bederního pásu. Pro jednodušší nastavování výšky si můžete dokoupit stahování pomocí šňůrek. Pro batolata doporučujeme zakoupit bederní pás polstrovaný, je nosnější a při nošení na zádech lépe sedí :) . Kapucku má šátkové Mei tai oddepínací (na přání můžeme přišít napevno) , kapucku jednoduše uvážeme o poutka na ramenních popruzích. 

      Šátkové Mei tai je ideální v případě, když od začátku nosícího období nechcete používat šátek - ať už z důvodu že se bojíte ho navázat, nebo na něj prostě nemáte trpělivost. Mei tak jde také jednodušeji uvázat venku (šátek se více "válí" po zemi :) )
      Základní Baby velikost využijete (co se týče nosnosti bereme ohled na použitý šátek) asi do roku - roku a půl. Záleží na konkrétní velikosti - konfekční cca 86. Ušijeme Vám i zvětšenou Batolecí verzi :)