Testování nosítka Noiga

Plánujete zakoupit nosítko Noiga a nevíte zdali je to pro Vás pravá volba? Můžete se přihlásit do testování, které funguje tzv. kolovačkou mezi maminkami. Testování funguje jednoduše , jeden den nosítko dorazí k Vám , druhý den ho zasíláte dále. 

Podmínky testování

  • Jeden den nosítko přijde, druhý odesíláte balíkem do ruky pojištěným na 4000kč dále , v den odeslání zasíláte číslo balíku na Maggion.cz . Za nosítko ručíte do chvíle než si převezme zásilku další zájemce. Za každých započatých 24hodin platíte 50kč půjčovné. Víkendy se nepočítají. 
  • Do testování se přihlašujete s vědomím, že nosítko je plně nastavitelné, je potřeba mu věnovat určitý čas než se naučíte ho obsluhovat a uděláte si na něj názor. Proto nemáme zájem o nějaké rychlo testovačky ze kterých vychází názory které jsou díky neochotě pořádně vyzkoušet nosítko neobjektivní 
  • Dodání do jednoho týdne od odeslání : objektivní recenze pomocí dotazníku který Vám bude zaslán, společně s fotografií z testování . Nemáme zájem o fotografie před zrcadlem, nebo podobné ... 
  • Souhlasíte se zveřejněním fotografie a recenze na eshopu, či facebooku Maggion.cz
  • Zapojením do testování souhlasíte s poskytnutím Vašich údajů - zejména jména, adresy a telefoního čísla osobě, která bude nosítko zasílat k Vám. 
  • Souhlasíte, že v případě zjištění jakékoli závady na nosítku - ať už funkční závady, nebo kosmetické, neprodleně nahlásíte na email: obchod.maggion@gmail.com k řešení. V případě zavinění funkční vady, ztráty, nebo Vám bude nosítko odcizeno - vzniká Vám povinost uhradit aktuální kupní cenu nosítka. 

 

Chcete se přihlásit do testování ? Jak na to : 

  1. Rozhodněte se, zdali souhlasíte s podmínkami testování - je to nutné !
  2. Kontaktujte nás na emailu obchod.maggion@gmail.com , nebo zprávou na naší facebook stránce Maggion.cz se zájmem o testování a Vaším hodnocením (více než 20hodnocení)
  3. Sdělíme Vám nebližší orientační termín doručení nosítka :) 

Vyhrazujeme si právo na změnu podmínek testování v jakémkoli stádiu průběhu, vyhrazujeme si právo zájemce o testování nepřijmout či vyřadit bez vysvětlení.