Testování nosítka Noiga

Plánujete zakoupit nosítko Noiga a nevíte zdali je to pro Vás pravá volba? Můžete se přihlásit do testování, které funguje tzv. kolovačkou mezi maminkami. Testování funguje jednoduše , jeden den nosítko dorazí k Vám , druhý den ho zasíláte dále. 

Podmínky testování : 

 • Jeden den nosítko přijde, druhý odesíláte balíkem do ruky pojištěným na 4000kč dále , v den odeslání zasíláte číslo balíku na Maggion.cz . Za nosítko ručíte do chvíle než si převezme zásilku další zájemce. Za každých započatých 24hodin platíte 50kč půjčovné a to i v případě, že bude nosítko ležet u Vás na poště!  Víkendy se nepočítají. 
 • Do testování se přihlašujete s vědomím, že nosítko je plně nastavitelné, je potřeba mu věnovat určitý čas než se naučíte ho obsluhovat a uděláte si na něj názor. Proto nemáme zájem o nějaké rychlo testovačky ze kterých vychází názory které jsou díky neochotě pořádně vyzkoušet nosítko neobjektivní 
 • Dodání do jednoho týdne od odeslání : objektivní recenze pomocí dotazníku který Vám bude zaslán, společně s fotografií z testování . Nemáme zájem o fotografie před zdrcadlem, nebo podobné ... 
 • Souhlasíte se zveřejněním fotografie a recenze na eshopu, či facebooku Maggion.cz
 • Zapojením do testování souhlasíte s poskytnutím Vašich údajů - zejména jména, adresy a telefoního čísla osobě, která bude nosítko zasílat k Vám. 
 • Souhlasíte, že v případě zjištění jakékoli závady na nosítku - ať už funkční závady, nebo kosmetické, neprodleně nahlásíte na email: obchod.maggion@gmail.com k řešení. V případě zavinění funkční vady, ztráty, nebo Vám bude nosítko odcizeno - vzniká Vám povinost uhradit aktuální kupní cenu nosítka. 
 • Doložení VAŠÍ věrohodnosti neboli tzv. feedback 

Jak se přihlásit do testování?

 1. Rozmyslete se, zdali souhlasíte bez výhrady s podmínkami testování
 2. Kontaktujte nás na emailu obchod.maggion@gmail.com, nebo zprávu na fb stránce Maggion.cz se zájmem o testování 
 3. Zašlete nám své hodnocení/feedback (více než 20hodnocení) , bez toho Vás do testování nezařadíme
 4. Sdělíme Vám orientační dobu doručení nosítka k Vám  

Vyhrazujeme si právo na změnu podmínek testování v jakémkoli stádiu průběhu, vyhrazujeme si právo zájemce o testování nepřijmout či vyřadit bez vysvětlení.