Soutěž o nosítko Baby/Toddler - Nové jméno pro naše nosítka

09.01.2017

Na našich facebook stránkách proběhla v prvním lednovém týdnu 2017 soutěž pro příznivce Maggion a našich nosítek. Již delší dobu jsme si přáli pro naše vícevelikostní nerostoucí nosítka nové jméno, které by se dobře pamatovalo a líbilo i našim zákazníkům. Proto jsme se na ně obrátili, aby nám pomohli a zároveň se nám pochlubili svými fotkami.

"Formu soutěže jsem zvolila, protože jsem chtěla naše zákazníky i příznivce potěšit, tak jako oni těší mě svým zájmem o to, co dělám. Objevilo se několik zajímavých nápadů a mám z toho velkou radost," těší se Magdaléna, která spolu se svým týmem z nápadů vybírala, a dodává: "Vybrat nejlepší návrh nebylo vůbec snadné! Něco mě oslovilo hned a na tom jsem si trvala, ale přála jsem si pro všechna naše vícevelikostní nosítka jednotný název, aby se zákazníkům v našem sortimentu lépe orientovalo. Některé nápady mě pobavily, dokonce jsem se u jejich čtení musela smát. Moc mě těší, že mezi našimi příznivci je tolik kreativních maminek a tatínků."


"Moc se mi líbil příspěvek s fotkou a velkým hafanem jménem Dragoo, jehož jméno i majitelka Šárís Kraftová navrhovala. To jméno mi natolik uvízlo v paměti, že jsem ho přijala za své. Jen s drobnou úpravou", svěřuje se Magdaléna a doplňuje: " Baby a Toddler je takové hodně používané a neosobní označení, přála bych si, aby se v našem sortimentu mohli zákazníci snadno orientovat a věděli, že právě tohle nosítko šije Maggion. Nejvíce se mi nakonec líbil nápad Minion a Maxion, krásně se hodí a myslím, že je z nich zřejmé i o jakou velikost se jedná," vysvětluje Magdaléna a dodává: "Tento název se objevil hned několikrát, nakonec jsme to museli vyřešit tak, že jsme vybrali paní, která s tímto nápadem přišla jako první - Terka Prýlová, které tímto gratuluji k hlavní výhře!"

Abychom byli spravedliví a dostáli slovu, odměníme jak Terku, tak i Šárís menším dárkem, který taktéž poputuje paní Dagmar Brázdové, která sdílela úžasnou fotku plnou lásky a radosti.

Jak tedy nakonec budeme nosítka nazývat? DAGOO! A jednotlivé velikosti pak budou každá mít své jméno - MINION pro stávající Baby, MAXION pro stávající Toddler a nově přibude MEZION! Samozřejmě vás budeme informovat!

Výherkyně tímto prosíme, aby se nám ozvali přes soukromou zprávu nebo email a srdečně gratulujeme! Pro vás, na které se v této soutěži neusmálo tolik štěstí, snad alespoň potěší zpráva, že pro vás chystáme další soutěž. Všem, kteří se zúčastnili, tímto děkujeme a budeme se těšit zase příště. Do té doby nás nezapomeňte sledovat na facebooku a tomto blogu, kde budeme pravidelně přinášet zajímavé a praktické informace, fotky a videa pro všechny příznivce Maggion.cz, nošení dětí a kontaktního rodičovství.